Kolczyki Złote - Koła z Cyrkonią II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote puste kolczyki koła zdobione na połowie obręczy białą cyrkonią. |
| Średnica koła | 1,0 cm |
| Grubość koła | 0,1 cm |
| Przybliżona waga | 1,69 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.