Kolczyki Złote - Małe Koła z Krzyżykami z Białą Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote małe kolczyki o kształcie koła z elementami ozdobnym w krzyżyków zdobionych białą cyrkonią. |
| Długość kolczyka | 2,4 cm |
| Długość elementu ozdobnego | 1,0 cm |
| Przybliżona średnica koła | 1,1 cm |
| Przybliżona waga | 2,11 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.