Kolczyki Złote Wiszące - Agrafka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki o motywie wiszącej agrafki z angielskim zapięciem. |
| Długość agrafki | 2,5 cm |
| Całkowita długość kolczyka | 4 cm |
| Długość zapięcia | 1,5 cm |
| Przybliżona waga | 2,85 g |
| Typ zapięcia | Angielskie |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
Dane techniczne
| Zapięcie Kolczyka | Angielskie |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.