Pierścionek Złoty - Agrafka
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4.5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek o motywie agrafki. |
| Rozmiar | 18 |
| Szerokość obrączki | ok 0,7 cm |
| Waga orientacyjna | 1,63 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 18 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.