Kolczyki Złote Wiszące - Czarna Cyrkonia
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złote kolczyki wiszące wraz z elementami ozdobnymi w kształcie okrągłych czarnych szlifowanych cyrkonii. |
| Długość kolczyka | 5,2 cm |
| Długość elementu ozdobnego | Pałeczka - 1,0 cm |
| Średnica kółek | 0,4 / 0,3 / 0,2 cm |
| Przybliżona waga | 1,40 g |
| Typ zapięcia | Przeciągane przez ucho |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Czarna cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.