Pierścionek Złoty - Gwóźdź z Cyrkonią
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek z motywem splątanego gwoździa zdobionego białą cyrkonią. |
| Rozmiar | 17 |
| Szerokość centralna wzoru | ok 0,6 cm |
| Waga orientacyjna | 1,53 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Białą cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 17 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.