Pierścionek Złoty - Obrączka z Czarnymi Cyrkoniami II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złoty pierścionek w formie łączonych cienkich obrączek ozdobiony czarnymi cyrkoniami. |
| Rozmiar | 16 |
| Waga orientacyjna | 33,62 g |
| Szerokość obrączki | 1,0 cm |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Kamień | Czarna cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |
SPRAWDŹ ROZMIAR PIERŚCIONKA:
Dane techniczne
| Rozmiar Pierścionków | 16 |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.