Zawieszka Złota - Motyl Musztardowy
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
4
OPIS
| Opis produktu | Złota zawieszka o kształcie motyla zdobiona emalią. |
| Długość zawieszki | 1,6 cm |
| Szerokość zawieszki | max do 2,8 cm |
| Przybliżona waga | 0,86 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Żółte |
| Emalia | Czerń, Musztardowy |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
Wiki
Piekny ale troszkę za mały szkoda że nie ma większego