Zawieszka Złota Różowa - Serce z Cyrkonią II
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
5
OPIS
| Opis produktu | Złota różowa zawieszka o kształcie serca zdobionego białymi cyrkoniami. |
| Długość zawieszki | 1,6 cm |
| Wielkość serduszka | 1,0 x 1,1 cm |
| Przybliżona waga | 0,84 g |
| Próba złota | 585 (14K) |
| Kolor złota | Różowe |
| Kamień | Biała cyrkonia |
| Ozdobne opakowanie | TAK |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.